Masáže

Každá masáž je vždy originálním dílem masérky, která jí provádí.

Druhy masáží 


,, Body to body" masáž

,, Body to body" neboli Nuru masáž je exotický druh masáže původem z Japonska, provádí se zejména tělem, (tedy třením nahé masérky o Vaše nahé tělo, což vytváří velmi intimní atmosféru) s použitím speciálního a velmi kluzkého NURU gelu a nebo s nahřátým olejem. Naše masérky přesně vědí jak tuto masáž udělat smyslnou.

Tantrická masáž

Tantrická masáž není neosobním či mechanickým postupem, ale opravdovým, často hlubokým setkáním dvou lidí plným citlivosti, úcty a pozornosti k tělu i duši přijímajícího. Přestože má předem daný rámec, je každá tantrická masáž unikátním rituálem, vznikajícím mezi přijímajícím a dávajícím v závislosti na jejich vzájemné energii. Forma se tedy s ohledem na osobnost klienta i masérky liší ve svých detailech, tantrické principy i kvalita masážních postupů však vždy zůstávají zachovány.

Erotická masáž

Bežná masáž je zaměřena pouze na uvolnění ztuhlých svalů a regeneraci těla. Erotická masáž však byla po staletí používána pro povzbudivé účely. Proto masérka při erotické masáži pamatuje také na oblasti erotogenních zón. Snadno se tak během masáže vzrušíte až k orgasmu. Jedná se o olejovou masáž celého těla, kterou Vás bude masérka provázet nahá a požitek z erotické masáže umocní také vzájemné doteky. 

Dvě masérky 

Rád by jste zažil něco nevšedního? Co se nechat rozmazlovat rovnou dvěma masérkama? Jsme usměvavé, sehrané a moc rády masírujeme společně. Pokud jsi nerozhodný, nebo nás chceš navštívit s kamarádem, kolegou, tak budeme rády. Můžeš si vybrat z klasické, erotické masáže a nebo masáže tzv. ,,Body to body". Také nabízíme společnou sprchu a jako spestření tenga egg... Tvé přání je naším potěšením!

masáž prostaty 

Prostata je označována za mužský bod G a je také součástí mužského sexuálního reakčního cyklu a přispívá k intenzivnějsímu orgasmu.

Tenga egg

Tenga Egg je skutečně velkým překvapením z Japonska! Uvnitř se ukrývá skutečně nenápadné vajíčko z velmi elastické směsi silikonů. Masáž se tím stává zajímavější, atraktivnější a hlavně vzrušivější.