Masérky

Každá masérka má své kouzlo a je vyjimečná, jak vzhledově, tak technikou masáže.

Ivča

Jsem empatická, milá blondýnka a jmenuji se Ivka. Ráda se s Vámi podělím o moje jemné doteky plné lásky, aby jste mohli zapomenout na schon všedních dnů. Masáže mně opravdu baví! Mým cílem je Vám připomenout krásné pocity, jmené doteky a dopřát náležitý odpočinek, balzám pro Vaše tělo i duši. Těším se na Vás!Věk: 22 let

Výška: 173 cm

Váha: 52 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond


Viky

Jsem empatická, pozitivní žena, která Vás ráda dobije spoustou energie a dopřeje Vám náležitý odpočinek. V masážích jsem nová, přesto jsem si dlouho přála to zkusit, baví mě učit se novým věcem a ještě více v tomto oboru. Nabízím klasikou, erotickou masáž, ale samozřejmě i Nuru masáž, je jen na Vás kterou si vyberete. Budu se těšit, Vaše Viky :-)


Věk: 29 let

Výška: 158 cm

Váha: 53 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Hnědé


Kristýna

Jmenuji se Kristýna a masážím se věnuji 3 roky. Mám zkušenosti s masáží prostaty, žen i párovou. V moji společnosti zažijete jedinečnou, kontaktní masáž dle Vašeho výběru. Pokud se chcete zbavit stresu a zažít něco nevšedního, zárověň se naplno uvolnit po všech stránkách, tak to jste u mě správně. Budu se těšit!

Věk: 28 let

Výška: 165 cm

Váha: 50 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond


Vanessa

Zdravím Vás, jmenuji se Vanessa a jsem empatická blondýnka. Masáž provádím ve stylu hravého svádění, provokování až do úplného vyvrcholení. Svěřte své unavené tělo do mých jemných a citlivých rukou. Záleží jen na Vás zda si zvolíte klasickou, erotickou masáž a nebo techniku tzv. ,,Body to body" při které masíruji celým svým tělem. Nechte se náležitě rozmazlovat...Budu se těšit na Vaši návštěvu.


Věk: 24 let

Výška: 165 cm

Váha: 55 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond


Nikol

Jsem mlaďounká slečna a moc ráda Vám dopřeji náležitý relax za pomocí masáže. Mým cílem je Vám připomenout jmené doteky a dopřát odpočinek, který si zasloužíte. Těším se na Vás! Nikol

Věk: 19 let

Výška: 170 cm

Váha: 49 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond


Stella

Jsem mlaďounká černovláska a moc ráda Vám dopřeji masáž dle Vaši fantazie. Pokud si vyberete prožít Váš čas právě se mnou, tak věřím že si ho opravdu náležitě vychutnáte. Mé smyslné doteky, jemná kůže a k tomu technika ,,Body to body" při které zapojím celé své tělo...Těším se na Vaši návštěvu, Stella :-)

Věk: 20 let

Výška: 160 cm

Váha: 48 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Černé