Masérky

Každá masérka má své kouzlo a je vyjimečná, jak vzhledově, tak technikou masáže.

Markét

Jsem mlaďounká blondýnka, ale i přesto mám s masážemi zkušenost již rok. Naučila jsem se poslouchat své ruce jako nástroj k povolení určitých zatuhlých míst a k nežnosti, které je v tomto světě tak málo. Masáž a dotek mě odjakživa lákaly. Ráda Vám věnuji moji něhu, úsměv a především relax formou masáže. 

Věk: 20 let

Výška: 165 cm

Váha: 54 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond


Ivča

Jsem empatická, milá a jmenuji se Ivka. Ráda se s Vámi podělím o moje jemné doteky plné lásky, aby jste mohli zapomenout na schon všedních dnů. Nabízím Tantrické masáže. Mým cílem je Vám připomenout krásné pocity, jmené doteky a dopřát náležitý odpočinek, balzám pro Vaše tělo i duši. Těším se na Vás!Věk: 24 let

Výška: 174 cm

Váha: 51 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond


Rebeka

Jsem komunikativní, empatická slečna a v moji společnosti zažijete jedinečnou masáž dle Vašeho výběru. Mám zkušenosti s masáží prostaty. Pokud se chcete zbavit stresu a zažít něco nevšedního, zárověň se naplno uvolnit po všech stránkách, tak to jste u mě správně. Budu se těšit!

Věk: 25 let

Výška: 160 cm

Váha: 63 kg

Prsa číslo: 3

Vlasy: Hnědé


Dvě masérky

Rád byste zažil něco nevšedního? Co se nechat rozmazlovat rovnou dvěma masérkama? Jsme usměvavé, sehrané  a moc rády masírujeme společně. Pokud jste nerozhodný, nebo nás chcete navštívit s kamarádem, kolegou, tak budeme moc rády. Můžete si vybrat z klasické, erotické masáže, Tantrické masáže a nebo tzv. ,,Body to body". Také nabízíme společnou sprchu a jako spestření tenga egg. Vaše přání je naším potěšením! :-)Každá masérka ráda masíruje společně s druhou masérkou. Takže výběr masérek záleží pouze na Vás a na jejich pracovní době. :-) 


Eliška 

Dovolte mi, abych se Vám představila, jmenuji se Eliška. Jsem charismatická blondýnka na úrovni s příjemným úsměvem. Moc ráda Vám nabídnu erotické masáže celého těla plné něžných doteků a smyslnosti. Masáže mě přitahují a fascinují zaroveň. Dostanu Vás na vrchol blaha a uvolnění, zbavím Vás napětí a stresu. V mé společnosti zcela zapomenete na starosti všedních dní. Budu ráda,když se mi svěříte s tím co máte rádi.

Věk: 30 let

Výška: 165 cm

Váha: 48 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond


Táňa

Zdravím Vás, jmenuji se Táňa a jsem empatická blondýnka. Svěřte své unavené tělo do mých jemných a citlivých rukou. Záleží jen na Vás zda si zvolíte klasickou, erotickou masáž a nebo techniku tzv. ,,Body to body" při které masíruji celým svým tělem. Nechte se náležitě rozmazlovat...

Věk: 25 let

Výška: 176 cm

Váha: 60 kg

Prsa číslo: 4

vlasy: blond 


Lily

Jmenuji se Lily a v moji společnosti zažijete jedinečnou, kontaktní masáž dle Vašeho výběru. Pokud se chcete zbavit stresu a zažít něco nevšedního, zárověň se naplno uvolnit po všech stránkách, tak to jste u mě správně. Budu se těšit! :-) 

Věk: 36 let

Výška: 177 cm

Váha: 63 kg

Prsa číslo: 4

vlasy: černé