Masérky

Každá masérka má své kouzlo a je vyjimečná, jak vzhledově, tak technikou masáže.

Ivča

Jsem empatická, milá blondýnka a jmenuji se Ivka. Ráda se s Vámi podělím o moje jemné doteky plné lásky, aby jste mohli zapomenout na schon všedních dnů. Masáže mně opravdu baví! Mým cílem je Vám připomenout krásné pocity, jmené doteky a dopřát náležitý odpočinek, balzám pro Vaše tělo i duši. Těším se na Vás!Věk: 22 let

Výška: 173 cm

Váha: 52 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond


Viky

Jsem empatická, pozitivní žena, která Vás ráda dobije spoustou energie a dopřeje Vám náležitý odpočinek. V masážích jsem nová, přesto jsem si dlouho přála to zkusit, baví mě učit se novým věcem a ještě více v tomto oboru. Nabízím klasikou, erotickou masáž, ale samozřejmě i Nuru masáž, je jen na Vás kterou si vyberete. Budu se těšit, Vaše Viky :-)


Věk: 29 let

Výška: 158 cm

Váha: 53 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Hnědé


Kristýna

Jmenuji se Kristýna a masážím se věnuji 4 roky. Mám zkušenosti s masáží prostaty, žen i párovou. V moji společnosti zažijete jedinečnou, kontaktní masáž dle Vašeho výběru. Pokud se chcete zbavit stresu a zažít něco nevšedního, zárověň se naplno uvolnit po všech stránkách, tak to jste u mě správně. Budu se těšit!

Věk: 28 let

Výška: 165 cm

Váha: 50 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond


Dvě masérky

Rád by jste zažil něco nevšedního? Co se nechat rozmazlovat rovnou dvěma masérkama? Jsme usměvavé, sehrané  a moc rády masírujeme společně. Pokud jsi nerozhodný, nebo nás chceš navštívit s kamarádem, kolegou, tak budeme rády. Můžeš si vybrat z klasické, erotické masáže a nebo masáže tzv. ,,Body to body". Také nabízíme společnou sprchu a jako spestření tenga egg... Tvé přání je naším potěšením!Každá masérka ráda masíruje společně s druhou masérkou. Takže výběr masérek záleží pouze na Vás a na jejich pracovní době. :-) 


Nikol

Jsem mlaďounká, vnímavá slečna, která ti svým citem a energií rozproudí každou část tvého těla a dostane tě do neskonalé rozkoše. To nejlepší co můžeš udělat je přijít a sám okusit!

Věk: 19 let

Výška: 170 cm

Váha: 49 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond