Masérky

Každá masérka má své kouzlo a je vyjimečná, jak vzhledově, tak technikou masáže.

Ivča

Jsem empatická, milá a jmenuji se Ivka. Ráda se s Vámi podělím o moje jemné doteky plné lásky, aby jste mohli zapomenout na schon všedních dnů. Nabízím Tantrické masáže. Mým cílem je Vám připomenout krásné pocity, jmené doteky a dopřát náležitý odpočinek, balzám pro Vaše tělo i duši. Těším se na Vás!Věk: 23 let

Výška: 173 cm

Váha: 52 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond


Viky

Jsem empatická, pozitivní žena, která Vás ráda dobije spoustou energie a dopřeje Vám náležitý odpočinek. Mám zkušenost s masáží prostaty, párů i žen. Baví mě učit se novým věcem a ještě více v tomto oboru. Nabízím klasikou, erotickou masáž, ale samozřejmě i Nuru masáž, je jen na Vás kterou si vyberete. Budu se těšit, Vaše Viky :-)


Věk: 31 let

Výška: 158 cm

Váha: 55 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Hnědé


Dvě masérky

Rád byste zažil něco nevšedního? Co se nechat rozmazlovat rovnou dvěma masérkama? Jsme usměvavé, sehrané  a moc rády masírujeme společně. Pokud jste nerozhodný, nebo nás chcete navštívit s kamarádem, kolegou, tak budeme moc rády. Můžete si vybrat z klasické, erotické masáže, Tantrické masáže a nebo tzv. ,,Body to body". Také nabízíme společnou sprchu a jako spestření tenga egg. Vaše přání je naším potěšením! :-)Každá masérka ráda masíruje společně s druhou masérkou. Takže výběr masérek záleží pouze na Vás a na jejich pracovní době. :-) 


Eliška 

Dovolte mi, abych se Vám představila, jmenuji se Eliška. Jsem charismatická blondýnka na úrovni s příjemným úsměvem. Moc ráda Vám nabídnu erotické masáže celého těla plné něžných doteků a smyslnosti. Masáže mě přitahují a fascinují zaroveň. Dostanu Vás na vrchol blaha a uvolnění, zbavím Vás napětí a stresu. V mé společnosti zcela zapomenete na starosti všedních dní. Budu ráda,když se mi svěříte s tím co máte rádi.

Věk: 30 let

Výška: 165 cm

Váha: 50 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond