Masáže

Každá masáž je vždy originálním dílem masérky, která jí provádí.

Druhy masáží 


Erotická masáž

Bežná masáž je zaměřena pouze na uvolnění ztuhlých svalů a regeneraci těla. Erotická masáž však byla po staletí používána pro povzbudivé účely. Proto masérka při erotické masáži pamatuje také na oblasti erotogenních zón. Snadno se tak během masáže vzrušíte až k orgasmu. Jedná se o olejovou masáž celého těla, kterou Vás bude masérka provázet nahá a požitek z erotické masáže umocní také vzájemné doteky. 

,, Body to body" masáž

,, Body to body" neboli Nuru masáž je exotický druh masáže původem z Japonska, provádí se zejména tělem, (tedy třením nahé masérky o Vaše nahé tělo, což vytváří velmi intimní atmosféru) s použitím speciálního a velmi kluzkého NURU gelu a nebo s nahřátým olejem. Naše masérky přesně vědí jak tuto masáž udělat smyslnou.

masáž prostaty 

Prostata je označována za mužský bod G a je také součástí mužského sexuálního reakčního cyklu a přispívá k intenzivnějsímu orgasmu.

Tenga egg

Tenga Egg je skutečně velkým překvapením z Japonska! Uvnitř se ukrývá skutečně nenápadné vajíčko z velmi elastické směsi silikonů. Masáž se tím stává zajímavější, atraktivnější a hlavně vzrušivější.

Foot job

Technika foot job zahrnuje tření erotogenních zón a intimních partií pomocí nohou.